telefon zawałowy: Augustów 608 677 958 Suwałki 505 535 489
mobile menu
telefon zawałowy: Augustów 608 677 958 Suwałki 505 535 489
Umów się na wizytę
Umów się na wizytę

O nas

Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe to spółka z o.o. należąca do grupy kapitałowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, American Heart of Poland S.A. z siedzibą w Ustroniu.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki kardiologicznej w stanach ostrych, terapii planowej, diagnostyki i rehabilitacji kardiologicznej wczesnej i późnej w systemie stacjonarnym.

W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia wszystkie zabiegi diagnostyczne i terapeutyczne oraz hospitalizacja w naszym szpitalu dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ są całkowicie bezpłatne.

Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe świadczy usługi rehabilitacji leczniczej w schorzeniach układu krążenia w systemie stacjonarnym w ramach prewencji rentowej dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W placówce świadczone są także usługi na zasadzie prywatnej odpłatności.

Nasza placówka w Augustowie licząca 141 łóżek zlokalizowanych na powierzchni ponad 6000 m2 o najwyższym standardzie wyposażenia medycznego i bazy łóżkowej. Zakresem terapii objęta jest grupa chorych cierpiących na zaburzenia rytmu (elektrofizjologia, implantacja rozruszników i defibrylatorów-kardiowerterów) leczonych metodami inwazyjnymi. Tak szeroki wachlarz świadczonych usług sprawia, że Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe znajduje się w grupie nielicznych placówek wysokospecjalistycznych w dziedzinie kardiologii w kraju.

Placówka realizuje świadczenia również w Suwałkach w Oddziale Kardiologii liczącym 14 łóżek, który znajduje się na powierzchni dzierżawionej od Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera.

Nasz personel to ludzie o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, z wieloletnim doświadczeniem i nienaganną postawą etyczną. Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie kardiologii z ośrodków akademickich z Białegostoku i Warszawy. Placówka posiada akredytację klasy B nadaną przez Asocjację Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a stały nadzór nad jakością świadczonych usług i bezpieczeństwem pacjentów gwarantowany jest przez System Zarządzania Jakością PN EN ISO 9001:2009.

Struktura Szpitala:

Augustów:

Suwałki:

Certyfikaty i wyróżnienia

Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe posiada certyfikaty: